Skorzystaj z rejestracji lub zaloguj się

Numer ogłoszenia: 100
Koordynator ze znajomością języka niemieckiego
Cena: 1,00 zł

Strona www

Miasto:

Województwo:
dolnośląskie

Rodzaj oferty:
Oferuje

Dodano:
2014-09-17

Ważne do:
2021-02-18

Wyświetleń:
72
Zdjęcia ( kliknij by powiększyć )

Szczegóły oferty

Jesteśmy pośrednikiem w branży zatrudnienia i doradztwa personalnego z siedzibą we Wrocławiu, oddziałami regionalnymi w Rzeszowie, Bydgoszczy, Katowicach i Grudziądzu.

Obecnie chcąc poszerzyć naszą działalność otwieramy dwa nowe oddziały i powiększamy oddziały już istniejące, w związku z czym do oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

- Współpraca i pozyskiwanie klienta zagranicznego

- Udział w negocjacjach handlowych oraz targach branżowych

- Zarządzanie podległym personelem na kontraktach

- Tłumaczenia dokumentów firmowych

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- Wykształcenie wyższe, mile widziani studenci ostatnich lat studiów

Oferujemy:

- Zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego

- Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole

- Możliwość rozwoju, udział w szkoleniach, dostęp do materiałów szkoleniowych pozwalających na dalsze rozwijanie umiejętności językowych w zakresie komunikacji biznesowej

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do rezultatów – podstawa i prowizje

- Dla osób z poza Wrocławia możemy zaproponować dodatek relokacyjny w postaci bezpłatnego mieszkania przez pierwsze dwa miesiące pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres auftrag@ese-service.com wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych.